| anonimBR a întrebat:

Acum 2 zile stăteam in parc si m-am gasit cu verișoara mea.
Ea era cu o prietena. Faza e ca îmi place de acea prietena. Am aflat doar cum o cheamă de la verișoara mea, in rest nu stiu nimic. Chiar aș vrea sa o cunosc dar nu prea știu cum. Ajutati-ma va rog. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Stii si tu cum. fii mai curajos. verisoara ta te poate ajuta. in plus, pentru ca ti-e verisoara cu siguranta iti va pune o pila buna happy
spune-i verei tale ca iti place prietena ei si ca vrei sa o cunosti mai bine, ca ai vrea sa-ti aranjeze o intalnire cu ea.
cu siguranta totul va merge struna.
nu uita sa fii confident si sa tii minte ca asa cum povestesti cu o simpla prietena sau cu verisoara ta tot asa trebuie sa te porti si sa vorbesti si cu fetele care-ti plac. e chiar asa de simplu.
baftahappy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga-ti verisoara sa-ti povesteasca cat mai multe despre prietena ei. In felul acesta o vei cunoaste cat mai mult, ceea ce-ti doresti si tu.

| 1cristian1990 a răspuns:

Pai e foarte simplu ca e cunostinta de a lui vara-ta! Ce mare lucru? intalniti-va toti 3 la o cafea si cere-i nr de tel dupa care iesiti voi 2!

| LlamaWSS a răspuns:

Prin verisoara ta, desigur.