| bibanulmare21 a întrebat:

acum 5-6 zile am făcut dragoste cu iubita mea, înainte să o bag am șters-o și am băgat-o la maxim de 2-3 ori, stiind de acel lichid, apoi am continuat cu prezervativ, câte șanse sunt ca ea să rămână?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O foarte mica/imfima posibilitate de a se putea forma o sarcina ar putea exista doar in cazul in care sexul respectiv a fost intretinut intr-una dintre cele 4-5 zile ale perioadei fertile. Sanatate!

1 răspuns:
| noink a răspuns:

Sansele sunt relativ mari daca ea se afla in perioada fertila.