| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile i-am spus unei fete pe mess ca o plac si am intrebat-o daca ma place si ea si mi-a spus DA... Mi-a spus ca ii place de cineva in afara de mine ...si am intrebat-o daca ma mai place si mi-a spus "Iti dai tu seama, ok". Ce inseamna? Cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| Robby94 a răspuns:

Eu cred ca te place, doar ca respectiva incearca sa aleaga intre tine si celalalt baiat.Eu zic sa incerci sa fi afectuos cu ea ( nu sa incepis a te dai porcos la ea) si sa ii vorbesti dulce.Respectul este totul intr-o relatie.Bafta>big grin