| Geronimo9234341 a întrebat:

Salut,
Mai de mult am intrebat o fata pe care o plac daca ma place si ea...(adica i-am spus ca o plac si daca ma place si ea pe mine)si ea mi-a raspuns GHICI? Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| marian123 a răspuns:

TE PLACE e simplu... vorbeste si tu cu ea mai mult intereseaza-te de hobiurile ei ajut-o in problemewinking te descurci funda?big grin

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cred ca DA

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai depinde cu ce ton ti-a spus asta. Daca ti-a spus chestia asat pe un ton mai vesel 90% este un da, iar daca a raspuns pe un ton mai jos 70% este nu.Parerea mea, dar sper totusi ca ti-am fost de ajutorbig grin

| ღmarynaღ a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza funda, deci in primul rand daca surade e un semn foarte bun daca sta serioasa sa fi sigura ca nu te place ci doar sa fi catelusul ei sincer nu vreau funda

| SiLeNt a răspuns:

Ca te Place... dai bataie inainte bftwinking

| iuliaiulia_1033 a răspuns:

Ghici? pai cum se poarta cu tine? ce fel de relatie aveti ...va intelegeti?

| CccCCCccC a răspuns:

Inseamna da
happy daca nu te placea raspundea nuhappyhappyhappyhappy... Te rog da`mi funda nu am primit in viata mea fundacryingcrying

| purenature a răspuns:

Salut! eu consider ca daca ti-a raspuns "Ghici" la sigur te place...asa ca merita sa incerci...succes