| D3f4lt a întrebat:

Salut, TPU. Am 11 ani si 6 luni, e normal sa am penisul de 9 centimetri? Va rog, raspunsuri serioase, fara glume. Dau funda la cel mai bun raspuns.

P.S.: Pentru cine intereseaza, vreau sa vad daca e buna marimea penisului meu deoarece toti colegii mei si-o arata unul altuia si la un moment dat, va trebui si eu, deoarece altfel cred ca sunt impotent...

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

La 11 ani habar nu stiam ce am în pantaloni și la ce se folosește. Credeam că faci doar "pipi" cu ea și credeam că-i zice puță.
Sper că te-am lămurit.

| raul1234567890123456789 a răspuns:

Lovesleep :ai spus totul noi la 11 ani nu știam ce e penisul .....si nici tu nu trebuie sa stii inca....si da e normal laughing)

Ps: cum adica arătați unul la altul?

| manaila a răspuns:

Cand eram de varsta ta, al meu era de 13 cm si nici nu imi pasa, credeam ca e nu mai pentru facut ''pipi'' si atat dar generatia voastra e mult mai obsedata de chesti de genu asta.