| anonim_4396 a întrebat:

am 14 si marimea penisului meu este de 15, 5 cm...
E ok?(vreau raspunsuri serioase si sincere).
Si pana la ce varsta creste penisul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este mai mult decat OK. Penisul tau poate fi catalogat ca avand... mult peste lungimea medie la aceasta varsta a ta. Bineinteles cu conditia ca masurarea sa fie corecta. Conform specialistilor, de regula dezvoltarea in lungime a penisului se termina in jurul varstei de 16 ani.
http://unica.md/......e-penisul/
Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alt obsedat de penis. Prea mic, prea ca la tara.

| Violleta2022 a răspuns:

Masurarea corecta a penisului se face cu rigla PESTE el, nu de sub el! Uite aici:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html
In ce priveste cresterea lui, va inceta la 16 ani.

| Plato a răspuns:

Daca poti face pisu e ok, copilas.
Penisul si puta nu sunt intocmai la fel, vezi ce termen folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la sfarsitu pubertatii creste.e ok stai chill ..marimea nu conteaza asa de mult.mai mult marimea IQ le atrage pe fete/femei.

| Gofigi a răspuns:

Îi bine mai creste

| Fata1234 a răspuns:

Da e bine