| selfix a întrebat:

am 13 ani si nu imi iese sperma cand ma masturbez dece?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca te grabesti si vrei sa obtii rezultatele din filmele porno, la 13 ani.
Ai rabdare si nu iti mai chinui organismul de pomana, te dezvolti in functie de carcateristicile tale genetice si pana iti va aparea sperma mai ai de asteptat.
Mai bine te-ar preocupa fizica, chimia, matematica si romana atat de mult!

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E mai lenesa, afara ce sa faca? sperma trebuie sa iasa din penis pentru a intra in vagin pentru a da nastere unei vieti noi, nu sa dai tu cu ea de perete laughing)

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sperma apare in jurul varstei de 13 14 ani, in cazuri rare si mai tarziu. In plus in momentul in care apare cantitatea e destul de mica. Ai si tu rabdare si o sa apara.

| mihai69 a răspuns:

Din cel puțin unul dintre motivele următoare: nu ai reușit încă să ajungi la orgasm și / sau nu ai încă „echipamentul" suficient de maturizat ca s-o producă.
În ambele cazuri, răbdare!

| ZuzuMissy a răspuns:

Pune o fata sa iti faca treaba sau sa iti faca un sex oral si va iesi si sperma

| AlbertSeby a răspuns (pentru ZuzuMissy):

laughingLa 13 ani numai oral nu primesti, mai degraba injuraturirolling on the floor

| ZuzuMissy a răspuns (pentru AlbertSeby):

Iincearca printre prietenele tale ..in ziua de azi sunt multe fete care de mici incearca si experimenteaza

| AlbertSeby a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Ce-i drept cunosc fete care de la 10-11 ani si-o tragstraight face

| ZuzuMissy a răspuns (pentru AlbertSeby):

Da`o dracu de la 10 ani, asta ii prea de tot ...am mai auzit 14 ani dar 10 ani nu prea cred laughing care sunt alea? da-mi un facebook de a lor

| AlbertSeby a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Nu stiu de ce nu o gasesc, probabil si-o sters contul', dar oricum cam toti amicii mei i-au tras-o, stiu ca ea era in clasa a 3-a sau a 4-a.

| ZuzuMissy a răspuns (pentru AlbertSeby):

Asta chiar nu o cred...ii ceva imposibil in clasa a 4 sa faci sex,, hai ca aici aberezi

| marianutzatha a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare!