| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si recent mi-am facut o prietena, de fiecare data cand vrea sa ne sarutam eu evit acest lucru pentru ca nu stiu sa sarut. Voi cum ati invatat?

Răspuns Câştigător
| Rozzovela a răspuns:

Nu e nimic de invatat e doar practica.
DACA sunteti apropiati ii poti spune ca nu ai mai sarutat fete... astfel ar sti ca esti incepator
Sfatul meu e sa nu o mai refuzi, s-ar putea sa creada ca nu o placi.
Dar nu ai de ce sa te temi, adica nu ai cum sa nu stii a saruta...O sa vezi ca totul o sa fie bine
Bafta happywinking

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca eviti, nu o sa inveti niciodata sa saruti!
Sfatul meu, spala-te pe dinti foarte bine cand te duci la intalnire cu ea, ca sa nu ai si stresul unei gurite care miroase. Pentr prima oara este ok daca va atingeti buzele, cu timpul o sa fie mai simplu si ajungeti sa va sarutati, dar momentan, ia-o cu inceputul: pup-o!

| OMFGConrad a răspuns:

Prin exerciţiu cu partenera înveţi, cum ai vrea altfel?

Răspuns utilizator avertizat
| Ariane188 a răspuns:

Nu e greu... doar inchide ochii si lasa-te purtat de val restul o sa vina de la sine...