| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o mare problema rusinoasa.Nu stiu sa sarut. Imi e sa nu ma fac de rusine.Pentru ca am deja o prietena si vrea sa ne sarutam si eu evit mereu fiindca nu stiu si nu vreau sa ma fac de ras. Cum pot sa invat sa sarut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.clopotel.ro/......t-130.html

7 răspunsuri:
| spiderman a răspuns:

Ia un mar bagati-l in cur si linge o banana mai tarziu o sa descoperi magia placintei cu mere

| NeluCurcanuuuu a răspuns (pentru spiderman):

Mars ma in... ca sunt baiat ipotentu dracu care esti

| daassh a răspuns:

Stai linist/linistita toti am fost in situatia aceasta, dar nu trebuie sa stii inveti direct prin practica.Nu exista tutoriale sau sa poti face ceva sa inveti, ai sa inveti odata cu baiatul/fata la momentul acela.Succes!

| MariaLOL a răspuns:

Daca e sa se intample, iti apropii buzele de ale ei, dupa care limba ta inconjuara limba ei si 'Hocus-Pocus!' happy

| Xenor a răspuns:

Crezi ca vreunul dintre noi a stiut? ...lasa-te purtat de val...vei fi surprins ca vei sti ce sa facihappy

| angelcracs112 a răspuns:

Nu e nimic rusinos, trebuie doar sa o saruti simplu...nu o sa fie greu...nu-ti face grijiwinking

| andreicostea21 a răspuns:

Du-te si joacate gta lasa fetele rolling on the floor