| alex199219 a întrebat:

Am 23 ani si imi este rusine sa vorbesc cu vreo fata deoarece nu am un testicul si am penisul nu prea mare.Sunt un pic cam timid.

Ce sfaturi imi puteti da ca sa trec peste.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nicio fata nu va fi curioasa/interesata vreodata sa te caute sa vada daca ai 1 sau 2 bilute. Pentru a satisface o femeie pe deplin din punct de vedere sexual nu este nevoie de odotare de exceptie, de un penis a carei dimensiune sa fie peste marimea medie de circa 14-15 cm asa cum o au majoritatea barbatilor. Poti fi sigur ca in lumea reala dimensiunea penisului este mai mica cu 3-5 cm decat a celor de pe TPU. Daca vei folosi in afara sexului propriu zis si anumite fantezii sexuale poti fi sigur ca nu se va plange de tine nicio femeie normala. Succes.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ai incredere in tine ca asta e ceea ce conteaza

| Lawliet14 a răspuns:

Bai, cat timp esti sanatos e bine. Sa stii ca marimea aia la 15-16 se considera deja mare. Majoritatea cred ca o au sub. Deci te descurci bine si cu mai putin. Faptul ca nu ai un testicul, nu e mare lucru. Eu nu m-as simti complexat de acest aspect. Esti inca complet sanatos, si fara ala. Deci e ok. Asta ar trebui sa te intereseze. Sunt altii fara maini si picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseaza muschii limbii.