| alex199219 a întrebat:

Am 24 ani si imi este rusine sa vorbesc cu vreo fata deoarece nu am un testicul si am penisul nu prea mare.Sunt un pic cam timid.
Ce sfaturi imi puteti da ca sa trec peste.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de enspe mii de ori! La ce raspunsuri te astepti?
Cred tu esti complexat de acest lucru!
Timiditarea e problema ta,nu marimea penisului.
Stai in fata oglinzii! Ce vezi? Un barbat cu doua maini, doua picioare... Daca ai un aspect ingrijit, par curat, haine potrivite, unghii ingrijite...ai facut primul pas!
Tehnicile de abordare iti vor veni pe moment, dar in general fetelor le plac complimentele.
Deci lucreaza la aspectul tau general, restul vine de la sine! O fata care va ajunge sa te iubeasca, nu cred ca va fi interesata de lipsa unui testicul sau de marimea penisului!

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce trist esti de rasul curcilor, ce e asa greu sa aduni oleaca de tupeu sa iesi in club cu un tovaras si sa agati o fata, o imbeti si faceti sex? rad copilasii de tine

| RAY a răspuns:

Cred ca problema ta e cu timiditatea
citeste cartiile alea

http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/......birii.html

| Emilian65 a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte si fa-ti o prietena, alaturi de care sa-ti traiesti viata cu adevarat.

| Doub a răspuns:

Dacă te face să te simţi mai bine, nici Hitler nu avea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Doub):

De unde sti tu? i-ai desfacut slitul sa vezi?

| Doub a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mi-a zis Eva Braun la o cafea.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Doub):

Ai controlat tu sa vezi? laughing

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Du-te băi, şi tu mă întrebi asta? laughing

| Lawliet14 a răspuns:

Cati cm ai? Si apropo, altora dintre noi care au si alte chestiuni... cred ca ne-ar conveni poate ca singura noastra sa fie un testicul in minus! laughing Iar obiectul tau probabil ca este cel putin mediu si faci mare tam-tam. Pustii care scriu pe aici, mint mult.

| VelaJohnny a răspuns:

Pai daca vrei sa vorbesti cu fetele doar pentru a ajunge la sex, nașpa. Sunt si femei care se uita la caracter mai mult, decat la aspect. Nu cred ca e o problema mare ce ai tu, da in fine, fiecare cu viziunea lui.

| MistretulPufos a răspuns:

Si inca ceva, intr-o intrebare ai zis ca ai 15 cm, e marimea obisnuita in toata lumea

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Cu rusinea mori de foame! Aoleu, ai si tu o varsta nu fii ca copii si vorbeste si tu cu o fata ca nu te mananca si nu mori.