| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 16 ani, iar penisul meu in erectie masoara 10-11 cm, iar in grosime 8-9 cm.Va mai creste? Pot face sex cu o fata cu marimea asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu doresc sa te intristez, insa ma simt dator sa-ti aduc la cunostinta ca dezvoltarea penisul se termina in jurul varstei de 16-17 ani cu foarte rare exceptii poate continua pana spre 18-19 ani. Nu trebuie scapat din vedere faptul ca adancimea medie a vaginului este de 8-10 cm astfel ca teoretic o fata/femeie care va intretine contacte sexuale doar cu tine cel mai probabil va fi multumita si satisfacuta daca vei reusi sa-i provoci orgasm, de fiecare data. In mod sigur vei fi nevoit sa te inveti sa suplinesti aceasta "micime" a penisului prin folosirea in completarea actului sexual si de degete, de buze sau limba. Poti doar spera ca va mai creste cu ceva, insa minunile se intampla extrem de rar. Sanatate!

1 răspuns:
| florin752010 a răspuns:

Va mai creste, ai rabdare. Toata treaba este sa nu-l fortezi cu ceva medicamentatie, pentru ca mai rau faci.