| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, iar penisul meu in erectie masoara 11 cm.
Va mai creste? Pot satisface o fata cu marimea asta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se considera ca cel putin teoretic pe baza observatiilor medicale, cresterea/dezvoltarea penisului se opreste dupa depasirea varstei de 16 ani, sau chiar daca mai continua cresterea, aceasta este nesemnificativa. Daca vei reusi sa inveti sa te folosesti si de celelalte organe ale tale cu care poate fi excitata o femeie, probabil ca vei reusi sa satisfaci sexual marea majoritate a femeilor...normale. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cu mărimea, nu știu; dar cu ceva tehnică - cu siguranță.
Și da, e posibil să mai crească, dar nu cred că semnificativ.

| Emilian65 a răspuns:

Va mai creste si poti face fata la orice solicitare.

| Clorox a răspuns:

Eh, asta e, stai linistit!