| Dat_Razvan_1998 a întrebat:

Salut TPU: am auzit de la prieteni ca daca consumi multa sare ti se scoala penisul este adevarat?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este adevarat, nu mai crede tot ce auzi

| Oana92 a răspuns:

In niciun caz! Consumul excesiv de sare nu ridica decat tensiunea!

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, complet greşit, nu ştiu de unde a scornit-o dar nu orice zboară se mănâncă.
Salut!

| Zabbyel a răspuns:

Ti se scoala idiotenia rolling on the floor)))))))))

| Raiiiisa a răspuns:

Bea vin rosudevil

| MrAnderson a răspuns:

laughing
Daca consumi multa sare, s-ar putea sa ai probleme cu inima, sau chiar sa mori.
Daca bagi prea multa sare, mai mult de 1 gr per kg din greutatea ta, chiar ai sanse sa mori.
Nu mai face prostii dintr-astea.
Daca ai o problema de acest gen, intreaba un medic, nu asculta prostii.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Ai auzit prost!laughing

| darialdoctorlav a răspuns:

Baga tati sare ca tine loc de viagra!

| KRichard a răspuns:

Daca mananci usturoi sau ceapa si nu mai vrei sa-ti miroasa gura, sa sugi ceva de metal... exemplu : lingurita etc. La tine o sa functioneze!