| TudorFox a întrebat:

E adevarat ca de la alcool nu se mai scoala penisul? Daca da, de ce?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am auzit ca cele mai multe violuri se petrec cand dobitocul e beat deci...

| romeo78 a răspuns:

Alcoolul are rolul de a amorțit simțurile, dacă nu te îmbeți criță. Deci, nu e vorba că, nu s-ar scula, ci de faptul că ești amorțit și nu te mai exciți.
Deci, fără alcool peste măsură, dacă vrei să faci fericită o fată!

| ForeverAlone97 a răspuns:

Depinde in ce cantitate. Daca esti beat mort, poti sa faci pe dracu-n 4, tot fleasca iti va ramane

| AndradaGogan a răspuns:

Ba da dar trebuie sa strangi bine de baza si se face mare instant