| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cu un baiat pe facebook, ne-am intalnit o data la ziua unui prieten comun. Si am facut curaj sa vorbesc cu el. Imi cam place de el dar nu stiu ce sa vorbesc cu el si daca el ar vrea sa mai vorbim, pana acuma vorbeste dar no. Nu stiu sincer cum sa-mi dau seama ca si cum m-ar place si el? big grin

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura modalitate de a-ti da seama de adevaratele intentii privind relatia dintre voi ai putea sa le obtii in urma unei simple plimbari in doi.Propune-i sa te insoteasca undeva sau exprima-ti adevarata dorinta de a va plimba pur si simplu.In functie de desfasurarea unei astfel de plimbari iti poti da seama daca chiar simte nevoia sa te tina de mana sau chiar de a te saruta.Incearca deoarece n-ai nimic de pierdut.Succes.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Relatiile pe fb nu duc nicaieri. Inceaca sa va intalniti in realitate. Daca e baiat destept si e interesat de tine, te va intreba despre tine ca sa stie ce puteti face impreuna. Daca nu o face el, intreaba-l despre el.

| Panfil_Marina_1995 a răspuns:

Băieți sunt greu de înțeles. Numai un băiat va reuși sa Îți răspundă.