| AlexaAlexaa1996 a întrebat:

Am mareeeee nevoi de ajutorul vostru.Acum doua zile vorbeam cu un baiat si am hotaarat sa ne intalnim in wekeend...dar el de doua zile nu am mai dat nici un semn.Ce sa fac? Sa ii trimit eu un mesaj? Si ce sa ii scriu?

3 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu. daca nu a mai dat nici un semn probabil vrea sa faca uitata intalnirea voastra, zi ca vrei sa o amani pe alta data ca sa ii dai peste nas

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca intr-adevar te chinuie indoiala intreaba-l daca mai e valabila oferta din weekend tongue
Sau daca esti genul fata rabdatoare asteapta si vezi ce se va intampla happy poate iti va da el un mesaj in weekend cu ora si locul intalnirii happy

| 26Geo a răspuns:

Nup,stai linistita,asteapta. Daca va vrea sa va intalniti, o sa te caute, daca nu, asta e. Poate are treaba, poate nu poate sa iti dea mesaj sau sa te sune sa vorbiti.Mai asteapta.Bafta