| Andu_Andu_1990 a întrebat:

am nevoie de ajutor.
Incep cu inceputul.
Mi-am dat camera mea la inchiriat si s-a mutat o fata si imi cam place de ea.
Da nu stiu daca si ea ma place.
Si imi este rusine sa o intreb ca cine stie ce o sa interpreteze.
Spuneti-mi voi astea au fost niste semne mai subtile oare ma place si ea: adica acum 2 seri m-a invitat sa ma uit cu ea la un film romantic si asculta muzica despre iubire, dragoste etc cand sunt prin preajma.
Ce sa fac sa o intreb sau?
Dau funda.
Si mai vreau sa imi dati un mesaj, ca sa il trimit fetei, ca asa fata in fata e....stiti voi mersi mult

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca si ea te place... toate invitatiile astea, sunt un semn clar.
De ce nu te lasi in voia sortii, daca si tie iti place de ea, dand curs invitatiei ei?
Data urmatoare, invit-o la film, sau la o prajitura si asa se leaga o prietenie.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce să mai facem ca să te ajutăm? Să venim la tine acolo să ținem aproape?

| ancaval a răspuns:

Vorbește cu ea direct. Zi tot ce simți. Mai rar oameni care zic tot.

"Ce nu trăim la timp, nu mai trăim niciodată"... ADEVĂRAT!

| adicn485 a răspuns:

Părerea mea sincera este ca ar trebui întâi sa fiți mai apropiați iar restul vine pe parcurs
Ideea e sa ii spui ce simți înainte sa se mute pentru ca na mai știi

| Adry05 a răspuns:

Da de ce s-o întrebi? accepți invitația și vezi atunci ce și cum