| RaresEduard a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa fiu cu o fata de care imi place. Ea ma i-a in brate mai mereu si ma lasa sa o pup pe obraz cand vreau si uneori ea imi zice,, pupa" si imi arata obrazul. Problema este ca sunt mai timid si nu stiu cum sa-i spun. Mersi anticipat si dau funda rosie.

Răspuns Câştigător
| GikaValorosu a răspuns:

MAN,te lasă sa o pupi,te lasă sa o iei in brațe,daca esti chiar asa timid mai fa un test:du-te lângă ea glumeste apoi UȘOR încearcă sa o iei de mana, daca nu refuza sau nu pleacă înseamnă ca ii place de tine si ca tu ii poți zice ca o placi
SUCCES
(Si nu mai fi timid, si eu am fost iar acum sunt foarte sociabil, nu câștigi nimic din timiditate, dar nici nu fi un tupeist căruia nu-i pasa de nimic)

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ea te roaga sa o pupi, tu de ce nu o faci? Esti timid? Lasa timiditatea la o parte si pup-o cand te roaga.

| Angelll98w a răspuns:

Pai ce pot sa zic,, fata e nebuna dupa tine! Tu ce astepti?happy Uite cum faci,,, alta data cind iti cere sa saruti obrazul tu cere buzele si daca accepta si asta, e clar ca deja e a ta ...Sau poti pur si simplu sa ii scrii un mess ca iti place de ea. Succes