| xK1nD3rX a întrebat:

Cum imi dau seama ca o fata ma place? In felul urmator se comporta fata de care imi place : - Sunt singurul pe care ma pupa pe obraz cand intram la ore si cand iesim. Vrea sa stea cu mine in banca mereu. Ma lasa sa ii pun mana dupa gat etc. Ce ziceti? Ma place sau nu? Eu sunt cam timid si mi-e frica sa ii spun ce simt. Sa stiu daca ar fi un raspuns negativ sau pozitiv de la ea.

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Odata ce face aceste gesturi te place,dar poate ea vrea ca tu sa faci primul pas, asa ca da-i drumul si vorbeste cu ea, lasa timiditatea de o parte! Fata asteapta sa faci tu primul pas! Spune-i ceea ce simti, fa o incercare, poate ea asta asteapta!

9 răspunsuri:
| eXpreSSss a răspuns:

Pai daca nu incerci, nu ai de unde sa stii big grin. Este la fel ca si la mancare, daca nu gusti nu ai de unde sa stii cum e mancarea nuh?

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ce simti, chiar va aprecia asta.

Cred ca ti-ar placea sa formati un cuplu dragut,.

Ai grija de tine. Sunt foarte sigur ca fata respectiva te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că îi eşti simpatic. Poate că înfăţişarea ta se aseamănă foarte mult cu cea a unei persoane dragi ei pe care nu o mai poate vedea.

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu sunt sigur ca te place, mai ales din ce ai scris tu aici.Lasa timiditatea si spune-i, v-a accepta sa fie cu tine.Nu mai fi asa timid ca o vei pierde.

| Andeuta a răspuns:

Te place nu mai fii timid si spune-i ce simti, probabil ea asteapta de ceva timp astabig grin

| AleXisAleXis a răspuns:

Este clar ca te place! Asteapta urmatorul pas din partea ta tongue Ai vrea sa strige in gura mare ca te place? laughing Te place nu ezita sa o pupi si tu pe obraz ( asa pentru inceput o sa-i placa ) invit`o undeva ...Bafta :*

| ktlina a răspuns:

Clar te place! lasa timiditatea si intreab-o daca vrea sa fie cu tine

| xK1nD3rX explică:

Thx all :*.

| andreiyiy a răspuns:

Pai trebuie sa ai curaj sa o cucerestii sa ii vorbestii frumos si chestii de tandrete pentru ca eu am inteles ca te place si eu zic ca poate mergewinking