| пиHгвин a întrebat:

.. Am nevoie de ajutorul vostru. am intilnit o fata foarte frumoasa, in colegiu in care invat eu... si as vrea so cuceresc dar eu nu stiu cum s-o fac sunt cam rusinos. imi dati voi niste idei cum so cuceresc? va rooogg

Răspuns Câştigător
| robertt007 a răspuns:

Salut.Pai intai vezi ce ii place, intreaba alte fete care o cunosc. Dupa iai flori ceva, nu stiu(ce ti se pare mai bun) si invit-o undeva.DAR INAINTE VEZI DACA ARE PRIETEN SAU NU!big grin
Bafta.

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Prietene faci asa intai te speli apoi te dai cu parfum te imbraci cu cele mai bune haine ale tale(exclus costum), apoi te duci la ea si fara a parea un timid, o intrebi daca vrea sa iasa cu tine in oras la un suc la o vodca sau in parc sa va cunoasteti mai bine.Este exclus sa te duci cu flori la ea din prima. Daca te respinge inseamna ca ai gresit tu undeva si ea nu are nici un fel de atractie fata de tine.Insa daca n-ai incredere in tine degeaba te duci daca te balbai si iti tremura picioarele in fata ei.Un ultim sfat trebuie sa fii demn si increzator.Succes

| Valentin121 a răspuns:

De ce nu incerci sa-i faci mici cadouri ciocolata un trandafir rosu frumos etc..vezi reactia ei si mai vorbim! tongue