| betina98 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un animalut si nu prea stiu ce! am nevoie de ajutorul vostru

Răspuns Câştigător
| loryM_5129 a răspuns:

Depinde ce fel de animale iti plac, nu stiu poate un catelus sau o pisictza, un hamster un papagal nu stiu ce iti place tie mai mult:*

6 răspunsuri:
| flower_3416 a răspuns:

Dupa parerea mea poti adopta un catel sau o pisicutahappy este foarte dragut si gestu deoarece astfel salvezi viata unui animal happy.

| DeeeaA a răspuns:

Ee...de eram in locul tau cumparam un iepurasss...sunt asa de draguti,, sh cand ii gadili sau le dai de mancare.sa vezi ce draguti is cand isi misca nasucu:X:X
macar imi dai un vot? va d ca ai dat fundita:*

| emchristina a răspuns:

Pai poti sa adopti un caine.asa am facut si eu si vineri ma duc sa-l iau acasa:X:Xin plus ai de unde sa alegi.nu trebuie sa platesti.primesti certificat de sanatate si ajuti un animalut care are nevoie de o casahappy

| igori001 a răspuns:

Un hamicioc sau cum se mai spune soricel de ala ii ft dragut

Răspuns utilizator avertizat
| betina98 explică:

Tin sa mentionez ca nu vreau rozatoare