| onix_6028 a întrebat:

SALUT TPU! Am o etapa mai delicata si vreau sa stiu daca medicamentul TIENLI pentru poteneta maxima timp de 3-4 ore are efect garantat. Adica indiferent de starea pe care o am erectia o sa fie si o sa dureze acea perioada? cine stie si a incercat rog sa imi raspunda la intrebare! MULTUMESC ANTICIPAT

1 răspuns:
| filozoful12345 a răspuns:

Draga prietene eu te sfatuiesc sa nu folosesti astfel de produse (ca pe fete nu le intereseaza marimea sau durata, ci sa iti pese de ele, daca planuiesti ceva cu prietena ta fi increzator totul o sa fie ok si apropo durata o capeti in timp azi faci 10 min maine 12-13minwinking si tot asa exersati ca nici ei nu o sa ii placa sa faceti sex 3 ore din prima )si medicamentele astea iti dau potenta dar dupa nu o sa mai poti fara ele, adica nu o sa mai poti sa faci nimic singur