| Opris_Patrik_1977 a întrebat:

am o întrebare, de ce mi se tot scoala fara niciun sens? De multe ori mă fac de rușine....am 12 ani, fac 13 peste 2 luni.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrarea necontrolata si involuntara a penisului in erectie se datoreaza faptului ca ai intrat in perioada de varsta care defineste pubertatea in cazul baietilor. In aceasta perioada din viata baietilor, activitatea lor hormonala se intensifica din ce in ce mai tare si in anumite cazuri activitatea hormonala mult prea intensa mai provoaca si astfel de stari care in functie de convingerile proprii fiecaruia sunt mai mult sau mai putin...(NE)placute. Sanatate!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, e ceva normal si e semn ca functionezi, e ca si la calculator, cand se verifica singur.
Te apleci si tu, iei un tricou, ceva mai larg.
Urmeaza faze cu polutii nocturne - ejaculari in somn.

| Rhea44 a răspuns:

Hormonii și vârsta ta

| bvzmsam a răspuns:

A inceput perioada aceea, pubertatea. Este ceva normal si nu e rusinos.