| JandarmulCuPS a întrebat:

Am o intrebare
E o tipa care are poze frum pe Facebook si intanplator mi s-a sc ulat de la pozele ei ok si nu stiu daca e bine sau nu e bine scuze daca am gresit categoria ok dar eu vreau sa ma vad cu ea si sa o pup si sa ma iubesc cu ea dar nu la modul ala de iubire pentru ca mie-mi place sa ma joc cu pericolu ok adica imi place sa fac ce vr eu ca asa simt ca sunt smecher ok si nu vr sa fac o relatie cu ea
mersi ca ma ascultati si sper sa nu radeti de mine
dau funda ok

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi bine sa revii cu picioarele pe pamant laughing De asemenea ar trebui sa stii ca este perfect adevarata zicala conform careia "Nu tot ce zboara se si mananca". Sau altfel spus, ""nu considera ca fiind bune/adevarate toate lucrurile vazute/citite/auzite/simtite fiindca judecand asa, dai dovada de naivitate din moment ce te increzi in iluzii....desarte. big grin

| anamariarot a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani?

| TeckTonik997 a răspuns:

Intra pe ea, vorbiti si vezi ce iese... Ce alta varianta ai?

| Adelina1995 a răspuns:

Incearca sa ii scrii, si vei vedea daca iese ceva.