| D4mage a întrebat:

SaluT TPU! Am si Eu o intrebare referitoare la un joc pe telefon scuze ca am gresit categoria. Asa jocul este clash of clans vreau sa stiu daca aveti vreun hack pentru el dau FUNDA! pe net nu imi place ca este cu intrebare survey.Sau dau FUNDA celui care imi da cydia-ifile pentru adroid. mersi

Răspuns Câştigător
| xNoID a răspuns:

Frate, asculta-ma pe mine ca stiu ce zic. Nu exista hack.Simplu, nu? Gandeste-te doar, e un joc de telefon. Toate survey-urile alea sunt ca sa scoata bani din fraieri si apoi sa le dea 0. Iti spun astea din experienta happy.

1 răspuns: