| Skrilllexx a întrebat:

Am o intrebare mai indecenta: m-am trezit de dimineata dupa o noapte in care am avut niste vise... porno as putea spune, si no, ca fiecare om care si-o priveste de dimineata, am observat ca aveam o picatura alba in " varf" E normal?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e normal si fiziologic.
De la o anumita varsta incolo,in organismul tau incep anumite schimbari care sunt determinate de hormoni,caracterele masculine se accentueaza si vei avea surpriza sa descoperi asemenea lucruri,ca si polutii nocturne,sunt foarte normale.
In lipsa unei vieti sexuale,organismul simte nevoia sa se detensioneze si toate astea,se intampla in somn,nu te nelinisti.
Esti absolut normal.
Nu manca seara,nu privi filme cu tente xxx,fa sport si,in general, cauta sa duci o viata cat mai sanatoasa, fara excese.
Nu vor disparea aceste lucruri care oricum sunt normale, dar iti vei asigura un maxim de functionalitate, atunci cand va veni timpul.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Se numeste polutie nocturna.Mai pe intelesul tau, ti-ai dat drumul noaptea.Din cauza visului.Nu te speria.Este ceva normal.Toti baietii trec prin asa ceva la o anumita varsta.

| 3ntzz a răspuns:

Este cat se poate de normal.
Ai avut doar un " wet dream".
Tuturor li se intampla.
Si mie mi s-a intamplat.
La urma urmei e si logic, cand te simti prea "bine" de obicei, te mai termini fara sa iti dai seama.

| neutrino a răspuns:

Esti inca un tanar normal si sanatos.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal, ca dupa o noapte in care ai avut vise porno, sa apara pe capul penisului asemenea picaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma-nsel le zice polutii nocturne.

| NnDWtf a răspuns:

Nu stiu daca fiecare om si-o priveste dimineata. Picatura e normala, s-ar putea ca tu sa nu fii.

| digit12 a răspuns:

Da ai ejaculat ijn somn!
Funda?

| zaoo32 a răspuns:

Frate erai atat de excitat incat ai ejaculat, ar fi mai bine sa pui aceasta intrebare unui cadru medical sa nu ai vreo "surpriza" neplacuta

| VaSiBm a răspuns:

Da mai. E ceva normal... Incepi sa devii barbat cu scula!winking