| jeremica a întrebat:

Am o întrebare mai jenanta... sper sa ma ajutați.
Eu am 14 și am un prieten de 13, eu am penisul foarte mic... are 10 centimetri și al prietenului 16, dar problema mea e ca nu am ejaculat niciodată iar el o face mereu, își da mereu drumul când se masturbeaza... cum o pot face?

Răspuns Câştigător
| Patronu1 a răspuns:

Ție ți se trage de la anxietate probabil, oricum pana la 20 de ani o sa mai crești și tu și penisul tau. Plus ca la vârsta de 14 ani e posibil sa nu produci încă spermă, toate la timpul lor. Și sa moara ala ca la 13 ani o are de 16 cm, pana nu îl vad cu **** pe masa nu îl cred. Bafta!

5 răspunsuri:
| Crisloree a răspuns:

Nu vad legătura pentru penisu tău mic aici. Poate ai o reținere din cauza mărimii și nu te poți concentra... Eu zic sa te relaxezi și sa îți pui un film. Imaginează ti ce vrei tu și nu te mai stresa pe treaba asta. Lasă totu sa vina de la sine. În cazul în care chiar nu poți, ori ai o problema medicala, ori una psihologica serioasa. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poți face? Momentan sa te mulțumești cu ce ai. Ai numai 14 ani, iar penisul va continua să crească. Sper că va continua să crească.

| corbulalbrosu a răspuns:

Momentan nu poti face nimic altceva in afara de... a astepta. Sa cresti, sa se dezvolte organismul pentru ca in anii urmatori sa ti se maturizeze si tie organele reproducatoare si astfel sa devina capabile sa produca sperma. Multa sanatate!

| PryntzEsykhaThA a răspuns:

Daca ai 14 ani și ai penisul mic și nu poți ejacula înseamnă că nu ai intrat la pubertate. Discută cu părinții tăi chiar dacă e jenant și mergi la un endocrinolog.

| marcelCelAgresiv a răspuns:

16 centimetri bagati in cur are ala la 13 ani