| lol111 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti in special. Ati fost vreodata loviti intre picioare? Daca da, cand, de ce, si cat ati stat pe jos rolling on the floor.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una nu a avut curajul. Am fost domn oricum cand era nevoie. De fel m.au mangaiat intre picioare

| darrio2007 a răspuns:

Nu trebuie sa stai pe jos. Trebuie sa sari pe calcaie de cateva ori. Este dureros dar iti va trece mai repede, decat sa te vaiti ca un peste pe uscat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din greseala. Si nu am stat pe jos. Trece laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Intr-un compartiment de tren, doua femei discutau. Pe cealalta banca un ardelean sedea intins cu palaria pe ochi.
Discutand, femeile ajung sa compare care este cea mai mare durere.
- Durerea de masea este cea mai mare durere, zice una dintre femei.
- Se vede ca nu ai nascut, zice cealalta. Cea mai mare durere este durerea nasterii.
Ardeleanul ridica palaria si zice:
- Bag seama ca nu ajungeti la o intelegere. Dar eu v-as intreba: lovituva-ti vreodata in c... (testicule)? Pai aia e cea mai mare durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mingea, cand eram fotbalist.

| Catalin77945 a răspuns:

Stai pe jos numai daca iti omoara ala mostenitorii, daca e lovitura mai ok iti trece

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Lovitura in testicule este una dintre cele mai dureroase la barbati, deoarece este o zona foarte puternic vascularizata si cu multi nervi. E o zona foarte sensibila.
De obicei, cand jucam fotbal ma loveam acolo, eu stand mai miult in poarta, unele suturi ma nimereau acolo.
Cea mai eficienta si mai rapida metoda, si faradurere prea mare sa iti treaca o astfel de durere, este sa te intinzi pe jos. In acest fel, testiculele se ruleaza incet la locul lor, normal, si trece durerea.

| TFL a răspuns:

Da, a fost nasol tare în generală la ora de sport .....nu as dori asa ceva nici la dusmani

| Musca88 a răspuns:

Eram prin octombrie la sport si m-a lovit o fata cu mingea, lovitura nu a fost prea tare insa eu ma operasem in zona prin august si pot sa spun ca da, a durut foarte tare.

| Amputade20cm a răspuns:

Am stat pe parchet pana cand m-am saturat de spart gaoza =]]