| dannny a întrebat:

Am si eu o intrebare in special pentru fete: Ce parere aveti despre baieti care se penseaza si se epileaza pe picioare? astept rasp voartre si va multumesc!

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa se penseze e ok,dar nu si sa se epileze.Nu imi plac baietii care se epileaza pe picioare.

| Silvia a răspuns:

Sa se penseze e ok, dar nu si sa se epileze.Nu imi plac baietii care se epileaza pe picioare.

| Emena a răspuns:

Atata timp cand nu sunt parosi.,. e ok

| LoveForShania a răspuns:

Nu e nimic daca se penseaza, dar sa nu o faca ca fetele/femeile. Noi nu ne pensam doar cand sunt sprancenele mai stufoase, ne pensam perfect. Adica nu lasam niciun fir nedorit!
La baieti daca au sprancenele stufoase sa se penseze pentru un aspect normal, adica nu sa le dea o forma sau ceva de genul asta. Doar sa elimine cateva fire din plus.
Mmmm, epilatul?!
Se pot epila, dar nu ca fetele din nou big grin
Adica noi ne epilam si daca vedem ca creste putin ne epilam din nou.
Dar la baieti se epileaza o data cu ceara si cand va creste, va fi ca puful, nu va fi stufos si nu va creste foarte mare.
Deci normal este o singura data, pentru ca atunci cand va creste sa aiba un aspect mai frumos! Mai finut, ca puful si nu va creste lung ca cel natural! Si se va vedea subtire.
Este bine ca le pasa si lor de aspectul lor.
La baietii blonzi nici nu merita sa faca astfel de lucruri. nu se vede. doar straluceste putin. Ete-partz laughing

| Arthur a răspuns:

Imi plac si mie. rolling on the floor

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sunt gay straight face

| JoJo a răspuns:

De pensat nu am nicio problema atata timp cat are sprincenele groase dar sa nu le dea un aspect femininhappy
Dar epilatul pe picioare nu-si are rostul la baieti, nu-mi place.

| Bia:X a răspuns:

Mie imi plac baietii care se penseaza arata bine:X dar acum sa fim seriosi... si epilat pe picioare? nu e prea multthinking

| Alex_7297 a răspuns:

Păi bă, dacă eşti fotbalist te duci pe teren cu păr pe picioare, să semeni cu King Kong?straight face

| i.love.me a răspuns:

Pai intrum fel e bina ca au grija de felul in care arata. dar parca mai mult imi place un tip mai masculin sa il simti barbat nu?

| ecristinamc a răspuns:

Mie imi plac mult baieti pensati cat despre cei epilati nu prea. Ori sunt barbati ori sunt femei?
Ce e asta?

Eu vreau sa vad ca arata a barbat nu sa fie ca o femie fara sani si fund.

Deci nu sunt de acord cu epialtul la baieti. Daca e fotbnalist da, sa se epileze normal, dar la ce sanse am sa imi gasesc eu pe cijeva fotbalist.Nu!

Pupici

| cosima11 a răspuns:

De pensat nu zic nimic. pentru ca si eu il pensez pe prietenul meutonguebig grin. da de epilat. hmm. nu`mi place ideea... ca doar nu e fata sa trebuiasca sa aiba picioarele finetongue

| MiSskAt-xx a răspuns:

Aolooo I don't want to see
rolling on the floor Incearca si vezihee hee
Eu personal nu am nimic cu pensatul. Cum spunea si fata de mai jos, e bine atat timp cat nu au un aspect feminin. Dar pe picioare.hmmthinking nu stiu ce sa spun...

| *Baby* a răspuns:

Sunt gay clar!

| fsdfdsfdsf a răspuns:

E ok straight face
Inseamna ca ii place sa aiba grija de el :p

| zumba zumba a răspuns:

Frate sa mai pus intrebarea asta si din cate stiu eu majoritatea fetelor au spus ca le plac cei naturali.

| vyo a răspuns:

E foarte cool

| PisicaAristocrata a răspuns:

Daca asta ii ajuta sa se simta mai bine in pielea lor, n-am nimic de comentat. Daca un barbat are grija de aspectul fizic nu ne da dreptul sa-l etichetam drept "gay" sau alte "porecle". Eu una, sincer, apreciez, la un barbat, atentia vis-a-vis de igiena corporala.Si,de ce nu, grija si pentru aspectul fizic(pensat, epilat, manichiura, pedichiura etc). Normal, fara exagerari gen creion dermatograf, fond de ten si alte minunatii.

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Bulangii straight face nu mai is barbatii straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa atraga mai multe priviri...sa se simta si ei binelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare brânză dacă are păr sau nu, e total nesemnificativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar de epilat pe picioare. nu suport sa aiba par pe picioare

| răcsvan a răspuns:

Dacă eşti fotbalist trebuie să te iei pe picioare findcă o să ai probleme cu iarba de pe teren.Cu pensatu' mai sunt de acord, dar cu epilare EPIC şi neplăcut.