| silviu666 a întrebat:

am o problema... cea mai buna prietena a mea ma place si eu nu o plac si as vrea sa o refuz cat se poate de frumos, si sa nu se strice prietenia noastra.

Multumesc frumos cel mai bun raspuns va primi fundahappy

Răspuns Câştigător
| alescx a răspuns:

Stiu ca vrei sa o refuzi cat se poate de frumos, dar fa-o in asa fel incat sa nu ii dai sperante "pe viitor".
Spune-i clar ca o vezi doar ca pe o buna prietena si ca altceva nu poate fi intre voi / nu v-ati potrivi pentru o relatie.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Diplomatic, ai pe altcineva.
Scurt și cuprinzător.
Omul minte de nevoie, de plăcere!
Pa, pa.

| ema_2625 a răspuns:

Ar fi bine să o faci să înţeleagă bătând apropouri că cel mai bine ramâneţi amici sau să porţi o discuţie cu ea.