| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu penisul..am, Cand imi "belesc" penisul nu se vede in intregime tot "capul". Sub el acolo chiar sub cap am vazut ca este asa un fel de lipitura intre piele si cap. Va rog frumos sa-mi spuneti daca e grav sau ce sa fac pentru a deslipii. Va rog frumos fara raspunsuri puerile. FUNA+Vot. Multumesc

5 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Cand te nasi, doctorul iti pune un anumit tip de lipici acolo, iar dupa varsta de 10 ani, cand incepe sa se vada trebuie dat repede cu Superglue, sau picatura.Nu-ti face griji, cu trebuie doar sa-ti tai putina piele de pe mana si sa o lipesti acolo.

| DarkTheory a răspuns:

Ma copile, inainte de a scrie tampeni si sa te faci de ras, mai bine citeste o carte de anatomie, iti vei gasi singur raspunsul...

| expander91 a răspuns:

Doamne, da mai bine intreaba-ti parintii inainte sa pui intrebari din astea.

| maooops a răspuns:

Eu cred ca...esti... RETARDAT MINTAL!

| AnElIkE a răspuns:

Consulta un doctor ca el stie mult mai bine ce masuri trebuies luate in aceasta situatie