| Insomnii a întrebat:

am si eu o intrebare : de ce baietii se gandesc atat de des la sex? Dau fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Liviu_2019 a răspuns:

Nu toti baietii care nu fac amor cu prietenele lor le parasesc, crede-ma. Referitor la intrebare, o sa iti raspund ff sincer. Baietii se gandesc tot timpul la sex sau fff mult timp la sex deoarece ei la orice contact sexual au orgasm dupa doar cateva minute, si a avea orgasm nu se compara cu absolut nimic pe lumea asta, e o placere fara margini, stiu ca o sa ti se para deplasat raspunsul dar crede-ma ca asa e. In ceea ce le priveste pe fete, problema sta altfel, ele nu au orgasm la fiecare contact sexual din pacate, adica nu simt aceeasi placere ca baietii, la fete e mai greu, trebuie foarte mult preludiu, trebuie ca baiatul sa aiba multa rabdare sa nu o penetreze imediat, trebuie sa o dezmierde sa o alinte sa o mangaie mult pana sa excita si dupa aia sa o penetreze si nici atunci nu trebuie sa se grabeasca, ceea ce nu multi baieti fac lucru asta. Nu vreau sa ma intelegi gresit dar daca si fetele ar avea orgasm la fiecare contact intim dupa doar cateva minute ar fi la fel ca baietii, crede-ma, ca si ele si-ar pierde mintile. Cand o sa dai de un baiat care o sa te faca cu adevarat fericita in intimitate si aici iar te rog sa nu ma intelegi gresit,
o sa imi dai dreptate.
Asta e raspunsul la intrebarea ta, nu ca baietii sunt dezaxati, obsedati sexual sau mai stiu e

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu pot sa nu te contrazic, dar din ce am vazut eu pe acest site, nici cu fetele nu mi-e rusine!

| blaxy a răspuns:

Nu se gandesc toti la sex...eu nu credk ca chiar sunt obsedati atit de mult.

parerea mea este ca noi ii provocam pe ei.prin faptul ca purtam fuste, shortzi skurtzi.inkaltzaminte pe tok care ne face mai sexy. putam bluze cu dekolteu... si cum sa nu te gindestila ceva de genu sexului big grin

sper ca te-am ajutat

| Sigmund a răspuns:

Iti raspund din perspectiva unui baiat.Tin sa te contrazic atunci cand spui baietii, sper ca i-ai separat in 2 grupe:unii care se gandesc mai mult, altii care se gandesc mai putin.De vina este cantitatea mare de testosteron de care dispune, care il duce cu gandul mai degraba la sex, decat la abstinenta, afectivitate sau fidelitate.In schimb mai sunt si barbati care nu se gandesc chiar asa mult la acest aspect, dar asta nu inseamna ca nu se gandesc deloc.

| mutzy211 a răspuns:

Totul este din cauza fetelor, ele ne amesteca ideile cu gandurile si de aia. Fyi si ele se gandesc in aceeasi masura la sex stai linistita.

| Șușșș a răspuns:

S-au nascut perversi.
Asa ca traiesc pervers.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu stiu. unii sunt chiar obsedati de sex. da noo.
PaPa PuP

| oana_9748 a răspuns:

Pai baietii au nevoi de sex pentru ca testiculele sunt pline cu spermatozoizi si ii dor asa ca simt nevoi sa faca sex ca sa ejaculeze spermatozoizii...

| Zeekee a răspuns:

De fapt, noi nu ne gandim mereu la sex. Voi, fetele, aveti impresia ca noi ne gandim la sex si ca facem orice nimic sa sune pervers sau cu tenta sexuala. Sincer, fetele se gandesc mai des la sex decat baietii tongue big grin