| Kelyset a întrebat:

Am si eu o intrebare despre top eleven. Am jucatori de 5 stele excelenti (29) si chiar daca ii antrenez nu merge sa ii evoluez la recunoscut (30) exista vreun hack daca exista spuneti-mi.

Multumesc Fromus! Si scuze pentru categorie dar este cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Nu nu o sati mere pentru ca jucatorile peste 27 de ani mai pot evolua dar cu cat mai mult ajung spre sfarsitul carierei devin mai slabe la sfarsit o sa aiba o stea si numai pierzi bani poate ca jucatori in varsta sunt mai bune insa iti costa mai mult antrenametu lui si o sati ia mai mult timp decat unei jucator de 18 ani

| serghy a răspuns:

Merge...o sa se faca de 6 stele doar mai asteapta