| Alexu96 a întrebat:

am si eu o intrebare eu vorbesc cu tata despre sex despre tot si mi-a spus mai de mult ca i s-a intamplat sa se scoale penisu si dupa sa i se culce la loc chiar si daca il baga in vagin are 43 de ani din ce cauza i se intampla asta.
Va rog raspunsuri seriose! FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| mini35 a răspuns:

Pai asculta daca penisul este excitat la maxim in cateva secunde ejaculeaza iar dupa incepe sa se culce fiind ca omul dupa ce ejaculeaza simte o placere mare si incepe sa se relaxeze chiar daca noi face in timpul ala activitate penisul tot se relaxeaza.Nu te speria nu e nimic grav!