| costin007 a întrebat:

am si eu o intrebare mai ciudata. Este normal ca dupa ce intretii relatii sexuale sau dupa o masturbare sa urinezi dupa cateva minute?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nevoia/necesitatea de a urina la scurt timp dupa ce s-a terminat actul sexual sau autosatisfacerea prin masturbare, s-ar putea sa reprezinte o anumita sau doar o simpla particularitate insa doar a organismului tau, fiindca aceasta situatie nu se produce in general si/sau nici in cazul fiecarui barbat in parte. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da e normal pentru ca nu poti sa urinezi imediat dupa ce ai facut sex si ai ejaculat.