| Chrisss23 a întrebat:

Am o intrebare... Daca intretii relatii sexuale protejat si se rupe prezervativul fara sa ejaculezi, cat de posibil este sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca NU s-a produs ejacularea inainte de ''accident'', atunci atat teoretic cat si practic formarea unei sarcini este foarte mica spre aproape imposibila chiar si daca sexul este intretinut in perioada fertila a ciclului menstrual. Iar in cazul in care sexul este intretinut intr-o zi din afara celor 4-5 zile ale perioadei fertile, atunci formarea sarcinii devine in mod sigur IMPOSIBILA si drept urmare orice ingrijorare este lipsita de temei. Multa sanatate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0, daca nu te-ai masturbat inainte.