| Steven1369 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Voi cum abordati o fata?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te insistent la ea si sigur o sa-i placa aceasta abordare.

| Kiwi74 a răspuns:

Daca sunt pe strada sau intr-un loc public in general o opresc si ii spun ca e draguta, ca imi place x la ea, dupa fac cunostinta cu ea si de acolo se dezovlta conversatia.Pe retele de socializare o deschid cu un mesaj spontan si amuzant, ceva care sa o faca curioasa.De exemplu"In sfarsit una destul de inalta sa imi poata lua borcanul de muraturi de pe frigider"laughing