| xXHrun3sXx a întrebat:

am si eu o problema, cred ca iubita ma inseala...ea a spus ca se preface cu unu ca sunt impreuna ca sa scape ala de una, si acum toata lumea sunt impreuna ei 2puppy dog eyessi faza naspa ii ca eu nu sunt din oras cu ea, si nu stiu ce sa facpuppy dog eyesajutati-ma va rogcrying

35 răspunsuri:
| xXHrun3sXx explică (pentru paulalove):

Appbig grinakuma am vb cu ea si am rugato sa termine cu ala cu relatia aia falsa si sa stearga toate comm. urile si cica daca nu ma iubeste sa imi zica si ii dau pace si nu o mai deranjez...si a inceput sa aiba o voce de aia trista si cica eu mereu ma supar din orice cica (dar nu e adevara)i-am spus pur si simplu ca nu mai suport si ca cica nu imi pica bine relatia aia si mi-a promis ca termina si avea o voce foarte trista, te rog ajuta-mapuppy dog eyesam facut bine sau rau? si din cate stii u (ca esti fata) o sa continue cu relatia aia sau nu?puppy dog eyes

| JiTerra a răspuns:

Dai slapii, relatiile la distanta nu merg..se stie -.-' gasesti alta mai buna in your citywinking

| paulalove a răspuns (pentru xXHrun3sXx):

Nu prea cred. doar daca nu e putin tarfa (scuze de expresie ), atunci te va mintri si va spune ca nu mai se preface dar va continua asa...

| paulalove a răspuns (pentru xXHrun3sXx):

Si eu zic ca ai facut ceea ce trebuia

| biancaiulianahubert a răspuns:

Spune-i ca tie nu iti convine, daca mai vrea sa fiti impreuna sa termine cu ala, daca nu nu... asa as face eu...