| gargaritza_5474 a întrebat:

am si eu o problema, si dau funda pentru raspunshappyde catvea luni mi-am luat bicicleta si am inceput sa ma plimb pentru a face miscare, pentru a slabi, dar de 1 luna se intampla ceva ciudat, parca nu mai am sanii asa fermi ca inaintestraight facecineva, inainte sa-mi cumpar bicicleta mi-a spus ca nu e pentru fete, pentru ca e riscul sa nu stiu ce sa se intample.acum chiar mi-e fricastraight facepentru ca, in primul rand eu nu am avut nicio relatie, si apoi, de ce sa-mi pierd fecioria de la o bicicleta?straight facesi mai ales, cand voi avea si eu o relatie serioasa, ce o sa zica[viitorul sot poate]?straight faceaoleu, e chiar.nu stiu, sper sa nu fi patit nimic, nu vreau sa ma complic mai mult, sa ma duc la un doctor sau etc, iar in al2lea rand stiu ca sunt complet curata, dar totusi exista riscul asta? multumesc frumos! apropo, am 16 ani si 2 lunibig grin

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Ca sa te sperii si mai mult, himenul tau se poate rupe si de la anumite exercitii fizice gen spagat, da' tu stai calma, ca nu te dezvirginezi cu bicicleta.
Sfat: nu sta virgina pana la casatorie. 18 ani e o varsta okay pentru primul contact sexual, daca stai pana la casatorie e posibil sa fiti incompatibili dpdv sexual, chiar daca voi va iubiti cu o pasiune extraordinara.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul n-are nici o legatura cu fermitatea sanilor. Sanii ti se lasa fiindca nu faci exercitii fizice pentru pectorali.

| Derye a răspuns:

Dezvirginarea n'are nici o legatura cu ingrasarea ta sau cu sanii tai. |:

Răspuns utilizator avertizat
| Puffu a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui. Ti-e frica ca de la saua bicicletei sa te dezvirginezi? Stai calma. 100% NU ai cum. Ca sa te dezvirginezi trebuie sa fi penetrata, ca himenul sa se rupa. Sanatate!

| lastman024 a răspuns:

Sanii tai sunt fermi din momentul inceperii cresterii lor pana cand ajung dezvoltarea completa, ca sa ii mentii fermi faci exercitii pentru pectorali

| bya5 a răspuns:

Nu-ti fa griji. nu se poate intampla sa te dezvirginezi de la o bicicletahee hee. poti sa te plimbi cu bicicleta cat vrei.nu ai ce sa patestiwinking. Bafta!

| brio6267 a răspuns:

Sa fie asta oare primul caz in cei 42 de ani pe care ai am? nu cred ca se poate insa ceea ce pot spune este ca intr-adevar ar trebui sa lucrezi cu sani mai mult picioarele lucreaza iar atunci cind pedalezi sani nu lucreaza aproape deloc deci concluzia este ca ar trebuie sa acorzo atentie si al sani, iar dezverginata nu cred ca esti daca inca nu ai facut nimic in acest sens mai ales de saua unei biciclete da ma rog cine stie ce forma are acea sa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Markelynio rolling on the floorce nebun esti frate, lol!

| gargaritza_5474 explică:

Si atunci sanii mei de ce nu mai sunt fermi ca inainte? se poate sa fi slabit, sa ma fi ingrasat si tot asa? din cauza asta? nu stiu, e ceva ciudat, si nu-mi plac deloc.