| justme_9207 a întrebat:

ar cam fi o problema.Nu e foarte majora.

E despre prietena mea. Eu am dezvirginat-o.Am facut dragoste pana acum de reo 2 ori intr-o saptamana si ea tot zice ca o doare. Dar numa-i dupa ce o facem. E ceva grav? Sa fiu ingrijorat? Acum o iau mai usor cu sexu.La inceput o fost mai greu, acum este timp nu ma grabesc. Doar ca ma gandesc ca poate e ceva de rau sad

Mai ar cam fi o problema, am citit despre asta si nu e dar poate e nu sunt sigur. Sunt mai "dotat", adica pentru varsta pe care o am si pentru ea sunt dotat asa zice ea, eu nu stiu ce sa zic pentru ca mi se pare normal.Se poate si asta sa fie o problema ca o doare? O am eu prea mare? O facem prea "hardcore"?

Suntem inca copii...16 ani... dar eu zic ca am trecut prin multe si am facut tot ce sa putut face cu asta, parintii stiu, totu e inregula. Ne iubim. Doar ca vreau sa fie bine pentru ea si sa o scap de durerea asta sad Nu e insuportabila dar numai gandu ca o doare ma doare si pe mine sufletul sad.

Ce sa zic, "CHIAR IMI PASA" pentru ca o iubesc!

Răspuns Câştigător
| gabriella85 a răspuns:

Super tare! eu una ma bucur ca esti atat de direct si se vede in cuvintele si exprimarea ta ingrijorarea si dragostea pe care i-o porti iubitei.in legatura cu durerea pe care o simte ea cand aveti contact sexual. este de asteptat; pentru ea este ceva nou,nefiind obisnuita cu astfel de actiune,incearca data viitoare sa fii cat se poate de gentil cu ea,poarta-te cat mai natural,excita-i toate simturile, ea se relaxa iar contactul sexual nu va mai fii atat de dureros(stii tu vorba aceea :prima oara este mai greu), o sa vedeti ca veti reusi si tin sa iti reamintesc ca dragostea si sexul intre partenerii stabili care se iubesc neconditionat este cel mai bun SEX EVER!

6 răspunsuri:
| InnaiiSa a răspuns:

Stai linistit nu e ceva foarte grav insa urmatoarea data incearca sa.i stimulezi toate simturile incearca sa aveti un preludiu asta o va scapa de durere prima data e normal sa o doara doar pana i se va mai largi vaginul si daca tu esti mai dotat se poate si din cauza asta te inteleg prin ce treci si eu am trecut prin aceeasi chestie cu iubitul meu si eu sunt tot copil insa el este putin mai mare dar toate se vor rezolva o sa vezi

| source a răspuns:

Cum adica nu e "foarte majora"laughing)tare

Răspuns utilizator avertizat
| Roby_2040 a răspuns:

Ce imi place sa aud un baiat vorbind asa.bravo tie:* e normal sa o doara stai linistit. primele cateva ori asa. eu am facut-o acum 2 zile si a fost a4a oara. si tot ma doare putin. deci cred sa fie ceva grav. aveti grija de voi. si sa va protejati

| Roby_2040 a răspuns:

Ce imi place sa aud un baiat vorbind asa.bravo tie:* e normal sa o doara stai linistit. primele cateva ori asa. eu am facut-o acum 2 zile si a fost a4a oara. si tot ma doare putin. deci nu cred sa fie ceva grav. aveti grija de voi. si sa va protejati... scuze my devreme gresisem raspunsul. cred ca e gravwinking

| Sultana_4823 a răspuns:

Mergeti la un ginecolog.