| BlackAngel2013 a întrebat:

As dori sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Dati-mi si mie cateva sfaturi pentru a cuceri o fata frumoasa.Astept raspunsuri.happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Toate raspunsurile pe care le astepti sunt in tine,trebuie doar sa stii sa le interpretezi si sa ai curajul si dezinvoltura sa le scoti la iveala!
Nu stiu de ce intotdeauna baietii tind sa-si inghita limba si sa inghete in fata fetei care le place,doar si fata asta e tot om,mananca,doarme,rade,plange,ingheata sau zambeste,ca si tine!
Uiti lucrul asta si te pierzi in fata ei,gandindu-te ca ar trebui sa faci cine stie ce act de eroism cu care s-o faci sa lesine si gresesti!
Vorbeste fetei cum vorbesti cu prietenul tau cel bun,zambeste-i,glumeste,fa-o sa rada,fa-i mici servicii,invata s-o asculti,arata-i interesul tau pentru ea,fii politicos,placut,curat si,uite-asa,cu zambetul tau sagalnic si doua cuvinte spuse la momentul potrivit te vei trezi simpatizat,indragit,iubit de orice fata!
Nu te mai pierde,cauta sa ai incredere in tine si fii sincer,fetele detecteaza falsul si prefacatoria de la kilometri distanta!
Cere-i id si fb, apropie-te usor sa n-o sperii si fii tu, asa cum esti intr-adevar, cu caracterul si felul tau de-a fi.
Si, ai sanse!
Bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ţi o faţă nouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa multi bani!

| Kiddy1998 a răspuns:

Sincer acceasi problema am si eu. Ms greece12 ti-as fi dar funda dar nu pot :***

| aLinuTzBTT a răspuns:

Trebuie sa fi tu insati. Trebuie sa ai curaj sa nu iti fie rusine. Vorbeste ca si cum ai vorbi cu orice fata. Fa-o sa rada asta o va face sa te placa. Degeaba umbli cu aiureli si cu de astea. Dupa un timp cand sunteti prieteni buni poti sa o intrebi dar dupa ce v-ati cunoscut