| Sinzianu_Marius_1997 a întrebat:

As dori cateva sfaturi pentru a cuceri o domnisoara. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| 9620eu a răspuns:

Sfaturile sunt inutile când vine vorba de cucerit o fata. Tu trebuie sa fii tu insuti, sa-ti faci putin curaj sa intri in vorba cu ea si sa-i spui ce simti pentru ea... daca ea e atrasa de tine sunt sanse dar daca fata nu te place nu ai nicio sansa, deci toata treaba sta in fizic, daca ei ii place cum arati o cuceresti daca nu, degeaba...

| Sinzianu_Marius_1997 explică (pentru 9620eu):

Multumesc mult pentru sfat am sa tin cont de asta.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti politicos si respectuos, intotdeauna o sa ai de castigat! Incepe prin a saluta si a zambii persoanei respective... si usor-usor poti intra in vorba cu ea.

| Deaad a răspuns:

Sa porti o masca de sudura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii arati ****.

| Sinzianu_Marius_1997 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu stiu cum

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sinzianu_Marius_1997):

O scoti din pantaloni.

| Sinzianu_Marius_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nici chiar asa la prima impresie eu as vrea niste sfaturi pentru a o cuceri dar nu infelul asta

| Roliii a răspuns:

Nu

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Te arunci de la balcon.
Sigur ii captezi atentia si poate-ti face respiratie gura la gura așa mergi implinit in mormant.

| MattyAjuta a răspuns:

Te pot ajuta frate. Sunt un armasar cand vine vorba de femei.

| Sinzianu_Marius_1997 explică (pentru MattyAjuta):

Ce sfaturi mi-ai pute da