| Lordiy a întrebat:

as vrea sa imi explicati cum se face sarutul cu limba pentru ca mi-e rusine de prietena mea va rog mult funditaaa.

6 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Vine de la sine te asigur eu o sa te trezesti in rai dupa aceea...

| addalecsandra a răspuns:

Pai ***...te apropii de ea.o pupi intai.asa mai lung la un momendat daca ea stie o sa deschida gura si atunci iti bagi limba in gura ei si pur si simplu te joci pe acolo cu eahee heetotu` vine de la sine nu e nimic de invatatsi e f simpluu...si cu cat exersezi mai mult devii mai bun:* tu cati ani ai?big grin FUNDA! :*

| Alex_1359 a răspuns:

Bai prietene, stai sa-ti zic cum vine toata treaba, primul meu sarut a fost gen, "o sarut acu, sau nu o mai sarut deloc", am sarutato ce era sa fac.Am pupato de 2 ori pe buze mai senzual, dupia am muscato de buza de jos, ea a deschis gura si a venit de la sine restul, i-am bagat limba'n gura si am inceput sa ma joc cu limba ei, o sa se lase condus de tine, Mult succes! si sfatu meu, nu-ti mai programa chestii din astea, o sa vina de la sine si o sa fie mai bine

| angelkissing a răspuns:

Fiecare sarut incepe cu pupaceli,cand el o sa deschida putin gura tu repeti dupa el,doar il imiti pana inveti,inchide ochii nu e obligatoriu dar e mai frumos,contoleazate nu lasa saliva in gura partenerului,deschide gura cat e nevoie,relaxeazati muschi,ai grija si cu mainile poti sa pui o mana pe obrazul lui si cu una sa il iei in brate, sa nu ai buzele uscate pentru ca e neplacut si asa cum zic toti lasate purtata de val nu te gandi sa iasa bine doar traieste clipa, doar asa vei afla ce inseamna arta sarutului.Succes :*

| seppuku a răspuns:

Deci ideea e sa fii calm si pur si simplu va "masati" limbile reciproc.Dar in nici-un caz sa nu faci ca @OrionM6 sa o cauti de plombe.Sa nu ai emotiitongue. Ceau!

| OrionM6 a răspuns:

Iti introduci limba in gura ei si o cauti de plombe cu ochii inchisi. =)