| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de un baiat si lui de mine. As vrea sa ies cu el afara dar mi`e rusine ca eu nu stiu sa sarut cu limba. Explicati-mi exact etapele pe care sa le fac ca sa ii las o impresie buna. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

Deci nu trebuie sa iti explicam noi totul vine de la sine...batting eyelashes etapele sunt urmatoarele: baiatul incepe fata terminabatting eyelashes)
daca el a inceput veti fii conectati intr-un fel... daca nu incerci nu castigibatting eyelashes

9 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Hei, dupa parerea mea, nu cred ca trebuie sa le sti pe toate din prima. Daca e un baiat de treaba ar fi bine sa ii spui ca nu sti, chiar daca tu spui ca e ceva rusinos. Sunt multe lucruri pe care va trebui sa le faci si va trebui sa ai curaj sa spui ca nu ai habar de ele. Si, sa iti raspund la intrebare, nu cred ca sunt niste etape. Totu` vine de la sine :*. Te va conduce el happy. Doar fi tu! Nu te transforma in ceva care sa dea impresia ca tu esti cea mai buna.

| Alexander_1900 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa folosesti sarutul cu limba, oricum totul vine de la sine, daca chiar vrei sa folosesti si limba fa exact acelasi lucru care il face el lasandu-te condusa.

| hgfdsa a răspuns:

Totul va decurge de la sine.Lasa-te purtata de val si vei vedea ca totul va fi bine.:*. Si fii tu insati.nu incerca sa pari cu totul alta persoana decat esti, pentru ca asta nu ii atrage pe baieti.fii cat mai naturala.happy

| HoneyR a răspuns:

Nimei nu se naste invatat toti invatam pe parcursul vieti ca sa saruti cu limba cat mai bine iti trebuie unpic de practica. Daca sti cum sa te saruti fara limba este aproape acelasi lucru doar ca ii bagi limba in gura si limbile voastre se vor atinge.PS la inceput poate fi foarte scarbos asa ca mai bine incearca primadata cu o prietena :* ca nu cumva sa se intample ceva urat happy

| lifeislife a răspuns:

Pai in primul rand zambeste. i si nu ii da atentie prea mare si sa nu ii lasi de inteles ca esti moarta dupa el chiar daca e asalaughingsi fa rost de id lui si vorbeste mult cu el dar despre chestii neinteresante cum ar fi" ce faci?, ce muzica asculti?, ii dai o melodie si il intrebi daca ii place chestii din astea si daca te invita in oras spui"mda... e ok " sa nu pari foarte impresionata de tot ce iti zice pentru ca el asta vrea si in rest totul va veni de la sine. sper ca te.am ajutat succesbig grin funda? o3

| sims2love a răspuns:

Multumesc tuturor. >big grinbig grin

| sims2love a răspuns:

Am iesit cu el. Dar nu s-a intamplat nimic straight face.
Dar a zis ca maine vrea sa mergem doar noi 2 pe afara, fara nimeni altcineva [ deci e clar ]. Aaa app, astazi ne-am sarutat doar pe buze big grin!

| Maryyy_1441 a răspuns:

Abia astept raspunsul tau sa vedem cu am fost smugsmug

| pytyk_5416 a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa stii, asta se invata treptatwinking
Nici eu nu stiam. Si daca lui ii place de tine trebuie sa te accepte asa cum esti. Succes.