| clickdreaptadelete a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi achizitionez un telefon de la orange pe prelungire de abonament respectiv Samsung Galaxy Mini va avea in meniu iconite orange? Daca da: cum pot sa scap de ele? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat si nu are asa ceva. Daca prin absurd s'ar intampla asa ceva e destul sa schimbi tema si s-a rezolvathappy. Funda?
P.S-Mie WiFi-ul(wireless-ul) mi se blocheaza uneori dar nu cred ca e de la telefon ci de la retee oricum un telefon foarte bun recomand.