| Alonzo21 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum pot cuceri o fata.

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Fii natural in preajma ei. Daca te place, te place asa cum esti, daca nu asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
Uite un sfat de la mine
Nu trebuie sa o cuceresti trebuie sa fii tu insuti sa te porti normal sa ii faci cadouri
Multa Bafta

| Numero1 a răspuns:

Ce naiba se intampla cu baietii in ziua de azi, nu stii sa cuceresti o fata, dar esti un mascul, un adevarat zeu, un om cu maciuca, ce e asa greu, apeleaza la simturile tale nu la altii, ce ei de unde stiu mai bine ca tine, fii tu, fii sarmant, cuceritor, protector nu ne face specia de rusine, am incredere in tine. Si ca de la barbat la barbat iti dau un sincer bafta si un sut in cur de incurajare, toate bune camarade.

| Luiza45 a răspuns:

Primul pas. vorbeste cu ea. Apoi e bine sa afli lucruri despre ea si ma refer la personalitatea ei. APoi ar mai fi faza ca ea trebuie sa vada un prieten in tine..persoana la care o sa apeleze cand va avea nevoie la tine. Treuie ca si ea sa te cuoasca apoi numai soarta va hotara.

| BionicAngel a răspuns:

Pai trebuie sa fi mascul ca sa o cuceresti. Eu recomand sa mergi cu pieptu scos, cu parul la vedere, daca se poate baga ceva in pantaloni sa se vada marimea si puterea, si dupa, da 1-2 ture pe centru, e de ajutor, crede-ma, si pui mana si pe fete de fete. Funda?