| Costi_Ionita_1967 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot cuceri o fata din cuvinte?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pasul 1: neaparat si neaparat seminte. sa nu lipseasca semintele.
pasul 2: abordarea se face conform regulilor de pe strada, a muncitorilor de la drumuri, soferilor de dacii logan cu sunet de manele de ii auzi 5 strazi, samd, "faaaa esti buna!", "papusica!" sau dupa caz se folosesc expresii de pe minunatul internet: "te-am vazut si m-am pierdut in ochii tai. te rog da-mi adresa ta." sau" imi trebuie o harta cand ma uit in ochii tai, ca ma pierd."

daca vezi ca nu reactioneaza, insista! fetele vor doar ca se lasa mai greu! funda?

| Sarai a răspuns (pentru DNSK):

laughing) Sau aia cu,, Ai cumva o harta ca m-am pierdut in ochii tai ''.

| DNSK a răspuns (pentru Sarai):

Ceva asa am zis si eu

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
In primul rand trebuie sa stii ce iti doresti de la fata respectiva si apoi sa actionezi in consecinta, joicul de cuvinte nu este greu dar trebuie sa fii citit inainte pentru ca altfel nu poti sa formulezi ceva care sa fie pe limbajul ei.
Cu complimentele trebuie sa fie bune plasate astfel incat sa nu fie deplasate, si in alta ordine de idei foloseste cuvinte simple u pompoase gen mirabolant cum folosesc unii.

Răspuns utilizator avertizat
| Manuellllaa a răspuns:

DRAGA.Pentru a cucerii o fata"de rang", frumoasa, finuta si amabila trebuie sa fi si tu la fel ca ea, sa ai calitatiile ei.

Siiiiiii, pasii sunt urmatori:

1. Spune`i in fiecare zi ca e frumoasa.
2.Fa-i complimente.
3.dai dreptate in orice zice.
4. spune-i ca are cei mai frumosi ochi.

Siii altele, o sa gasesti tu.Descurca-te esti baiat, aveti multa vrajeala in voi.

| Manuellllaa a răspuns:

Bai baiatule, daca o place si chiar e frumoasa fata merita.
O fata se cucereste prin fapte si vorbe si felul tau de a fi.
Nu mitocani ca altii.

| cihupacihups a răspuns:

Fa-i cat mai multe complimente si vorbeste cu ea cat mai frumos si mai amabil

| RothVictorCristian a răspuns:

Doar din cuvinte nu prea ai cum, trebuie sa-i castigi increderea, apoi inima. Deci, fa-o sa se simta bine in preajma ta, mangai-o incet pe obraz, pe umar, pe spate. Fa-o fericita, fa-o sa se relaxeze, vorbeste-i frumos, imbratiseaz-o la nevoie (un necaz, o suparare), sarut-o si zi-i ca va fi bine. Toate astea te vor ajuta sa cuceresti o fata.
Mult succes!