| Anonimus6999 a întrebat:

Astazi mi-am turnat din greseala mercur pe penis. Varful a cazut iar restul penisului sa inegrit. Nu luati la misto. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la spital sa ti-l taie!

11 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man daca asa ceva chiar ar fi avut loc evient c-ai fi mers deja la spital 1 la man 2 la mana sunt destul de sigur ca mercurul nu actioneaza asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie ce a mai ramas, cumpara unul robotizat, am auzit ca au wi-fi si poti sa asculti muzica prin el, desigur, are si camera foto.
Poti sa-l faci sa se scoale prin parola, o sa recunoasca doar vocea ta si pe cea a iubitei, daca ai, daca nu ai, o recunoaste pe Manuela cand pui mana pe ea

| Pyml1 a răspuns:

Taiel si cauta la abator are toate marimile rolling on the floor)

| Alicezzz a răspuns:

Daca chiar asa s-a intamplat te sfatuiesc sa mergi la spital la urgente.

| Wargasm a răspuns:

Consultă neapărat un psiholog. El te va ajuta să depășești aceste tulburări iluzionale.

| Anonimus6999 explică (pentru Violleta2022):

Va multumesc! Astazi voi face o vizita la medic!

| Anonimus6999 explică (pentru Pyml1):

Nu stiu ce e de ras in aceasta situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la Doctor!

| Vagos a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG o sa le placa oare la fete? rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vagos):

Pai cum sa nu?
Are multe in plus fata de unul normal