| Ma21Ta a întrebat:

Ajutor! eram dezbracat si deaodata termometrul din camera mea s-a spart.Si mi-a cazut mercur pe penis, si ma doar foarte tare, si capul penisului a inceput sa se toceasca ca sa zic asa, ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Dacă avea mercur pe penis nici urologul nu-l mai ajuta, mercurul e mortal, odată ce intri în contact cu el ești mort. Singura cale ca să trăiești în acez caz e să-ți amputezi bărbăția. laughing

19 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A început procesul de descompunere. : ))

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog si urmeaza sfaturile date de acesta.

| SG1995 a răspuns (pentru Emilian65):

Dacă avea mercur pe penis nici urologul nu-l mai ajuta, mercurul e mortal, odată ce intri în contact cu el ești mort. Singura cale ca să trăiești în acez caz e să-ți amputezi bărbăția. laughing

| SG1995 a răspuns:

Taie-ți penisul astfel ești mort, dacă n-ai murit încă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

112 - urgențe

Răspuns utilizator avertizat
| SERIALS a răspuns:

Doamne fereste, dar ce faceai acolo?

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Și asta merge direct la Zappy Tv sper doar să o publice, i-am mai trimis două. laughing rolling on the floor

| SERIALS a răspuns (pentru SG1995):

Ce e zappy tv?

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

E un vlog.

| SERIALS a răspuns (pentru SG1995):

SA-MI ZICI daca va posta ceva laughing

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Deja există câteva episoade cu întrebările de pe TPU, dacă vrei îți dau link.

| SERIALS a răspuns (pentru SG1995):

Da, trimite te rog

| deeeaqq a răspuns (pentru SG1995):

Să sperăm că o să publice această întrebare minunată.

| SG1995 a răspuns (pentru deeeaqq):

Prea penală mercur pe penis. laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru SG1995):

Mi se pare că pe asta am văzut-o la Zappy, nu conteazăă
E tot cu mercur.

https://www.tpu.ro/......-luati-la/

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Ba,eu voiam sa i.o trimit

| JustStitch a răspuns:

De unde mercur in geamul termopan? Mercurul il gasesti la termometru

Răspuns utilizator avertizat